Fatih Halı Yıkama

Detaylı Bilgi İçin Arayınız :

0212 555 17 32

 

Fatih ve çevresinde uygun ücretlere kaliteli hizmetler almak için Fatih halı yıkama firmamızı aramalısınız. İletişim bilgilerimize internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her an bizden hizmet alabilirsiniz. Kışın en soğuk aylarında dahi halılarınız en hijyen şekilde yıkanır ve en hızlı şekilde teslim edilir. Hızlı ve kaliteli hizmetin en doğru adresi Fatih halı yıkama firması olarak biziz. Sizin yapmanız gereken şey bizi arayıp adresinizi vermektir. Biz sizin verdiğiniz adrese gelerek halılarınız teslim alıyoruz. Ardından halılarınızın tozunu ve kirini temizliyoruz. Daha sonra ise yıkama işini yapıyoruz. Yıkama işlemleri biten halıları özel kurutma odalarında en hızlı şekilde tam anlamı ile kurutuyoruz. Tamamen kuruyan halılar en hızlı şekillerde verdiğiniz adrese teslim edilir.

 


Fatih halı yıkama firmamıza istediğiniz her an ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Halınızın türü makine, Bünyan, Isparta, hereke, demirci, şagyy, step, kula ve daha birçok çeşitte olabilir. Biz sahip olduğumuz donanımlar sayesinde bütün halılarınız kolaylıkla yıkamaktayız. Bizi arayın halılarınızı tam zamanında temiz bir şekilde teslim edelim.

 

HİZMETLERİMİZ

Temizlik şirketi denildiği vakit herkes tarafından memnun kalınan ve her daim sektörünün enleri olarak çalışmalarına devam eden firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlayarak sürdürmektedir.

 

 

Şimdiye dek hizmet sağladığı müşterilerinden asla şikayet almayan temizlik şirketimiz en iyi ve kalıcı çözüm ortağınız olarak yanınızda …

garantili-hali-yikama
Fatih Halı Yıkama, Fatih Koltuk Yıkama, Fatih Yorgan Yıkama, Fatih Battaniye Yıkama, Fatih Stor Perde Yıkama

 

No Comments

Post A Comment